Czy kiedykolwiek przyglądałeś się tylnej części swojej lodówki, lub oglądałeś w środku pudełko na kanapkę? W tego typu miejscach gniją Smakosze. Uwielbiają się tam ukrywać. To najbardziej „śmierdzące”* i zgniłe stworzenia i pewnie z tego powodu nie będziesz chciał ich w ogóle znaleźć. Jeśli już złapiesz, upewnij się, że schwytałeś je do szczelnego pojemnika. *) Figurki Fungus Amungus są bezzapachowe.

Smakosze

 

 

Drip Drop

To ohydny Fungus zarodnik,  który przez większość czasu pływa w brudnych butelkach i pławi się w zepsutych napojach. Broni się He defends wciagając wodę i wypluwając ją na atakujących.

 

 

Curd Burglar

Twaróg Włamywacz uwielbia śmierdzący niebieski ser tak bardzo, że chetnie kradnie ten niebieski nalot pleśni i się nim naciera. Wykorzystuje swój okropny smród, aby odstraszać napastników.

 

 

Mouldy Blighter

Węglowodany, ma z nimi problem ten Fungus, bo je uwielbia! Mouldy Blighter ukrywa się w koszach piekarniczych i szuka czerstwego chleba. Im więcj chleba zje, tym szybciej się rozprzestrzenia. Możesz to zaobserwować, gdy się przyjrzysz i zobaczysz te nowe głowy i odnóża.

 

 

Sheldon Fester

Sheldon Fester... chyba najbardziej zepsuty Fungus. Można go znaleźć z tyłu lodówki. Przed atakiem to ohydztwo broni się zgarniając swoje wnętrzności i wystrzeliwując je w atakujących.

 

 

Sour Puss

Czy zdarzyło Ci się zostawic szklankę mleka w kuchni na zbyt długo? Ten zapach, ten kwaśny smak to właśnie jest Fungus Kwaśna Twarz! Lubi zimno, więc jest w złum humorze, gdy wyjmą go z lodówki.