Są najlepsze z tej psotnej bandy! Starają się rozprzestrzenić swe „dobre bakterie” na całym świecie. Problem polega na tym, że nie są zbyt sprytne i mogą być zbyt przyjacielskie. Gdy zobaczą Bio Bustera, od razu chcą go przytulić. A to nie jest zbyt mądre posunięcie, bo mogą być złapane.

Przyjscielskie

 

 

Oil-Boil

Nigdy nie jest zbyt dużym problemem. Smakuje okropnie, możesz go znaleźć we wnętrznościach ryb. Jego tłusta skóra oznacza, że ma naprawdę śliski charakter, więc uważaj, może wyślignąć Ci się z ręki.

 

 

Vitaman

Gdzie zacząć szukać Witaminy? On jest mega szalony i mega szybki! Biega z szybkością 1000km/h, co oznacza, że jest prawie nie do złapania! Zatrzymuje się tylko po to, aby zatankować się zdrową żywnością, więc bądź czujny oglądając miskę z owocami.

 

 

Biff

Poznaj Fangę. To dziwaczny Fungus z długaśnym nosem, bo uwielbia wąchać swoje ulubione jogurty truskawkowe i morelowe. Możesz go spotkać, gdy błąka się po opakowaniach i starych słoiczkach po jogurcie, gdy zlizuje  resztki.

 

 

Hi-Jean

Ten Funguś to prawdziwy mięśniak! Jego rękawice bokserskie celnie walczą z bólem. Jedyny problem jest taki, że często nie odróżnia dobra od zła. Więc uważaj, bo gdy na niego natrafisz możesz spotkać też siniaka.

 

 

Doughy

Ciastul to dziwnie wyglądający Fungus. Wygląda trochę jak klucha i jest bardzo rozlany. Czas spędza wałęsając się po piekarniach i kuchniach, gdzie stara się uniknać Bio Bustera, ukrywając się wśród bochenków chleba. Jest trochę tchurzliwy i zdecydowanie nie pali się do wyzwań.