Ci technologiczni tyrani są bardzo inteligentne i znają najlepsze miejsca do ukrycia. Przed tym jak Bio Bustersi je ściągnęli, pełzały po stronach www. Teraz chowają się w cyfrowych zakamarkach, więc następnym razem, gdy włączysz telewizor, komputer lub telefon, możesz zobaczyć jak pełzają po Twoim ekranie!

Digitale

 

 

Aracnocode

To robal najgorszego sortu! Jak jego imię sugeruje, ten pajęczak, pełza po internecie tkając swoją cyfrową sieć na komputerowe wirusy.  Jedyna opcja, aby złapać tego techno tyrana, to rozgnieść go e-bookiem!

 

 

Clingon

Clingon, ma bardzo silny chwyt i lubi się uczepić wszystkiego, czego może. Później prawie niemożliwe jest to, aby go odczepić. Uwielbia sprawiać kłopoty infekując komputery różnymi wirusami, transmitując je swoimi sztywnymi włosami.

 

 

Meat Head

Dziwaczne, ale Meat Head (mięsna głowa), ma ledwie głowę! To najbardziej bezkształtna, gąbczasta różowa klucha. Spędza czas zakorzeniając się między skrzynkami e-mail i poszukuje bezpiecznych e-maili do zjedzenia, aby potem zwracać je w formie spamu. Możesz go zdusić klawiaturą.

 

 

Killer-Bug

Przypomina krokodyla z pikseli, Killer-Bug jest po prostu najgorszy! Ma olbrzymi apetyt na bajty. Jeśli wlezie do komputera, całkiem prawdopodobne, że zje go całego.  Uważaj na niego, jest naprawdę łakomy na bajty!

 

 

Slimey Smiley

Oślizgła buźka, to daleki kuzyn słynnego emotikona. Moze nawet nie zobaczysz różnicy, oprócz oczywiście robaków buszujących po jego uśmiechniętej buźce! Wierny swojemy dziedzictwu emotikonowemu, ma zawsze przerażający uśmiech na buzi.