To najbardziej uciążliwe i psotne Fungusy. Co sprawia, że są takimi natrętnymi szkodnikami? Śledzą ludzi, jak brzydki zapach, próbując uczynić tyle problemów ile wlezie. A najgorsze jest to, że są trudne do wykrycia, bo mogą ukrywać się tuż pod nosem…dosłownie!

Ciałojadki

 

 

Walter Wart

Walter Brodawka, a dla przyjaciół po prostu Walt. Potrafi zadać prawdziwy ból. Zamiast nogi ma przyssawkę, więc może sie przyczepić do wszystkiego. Szczególnie lubi palce dłoni i nóg. Jest naprawdę ohydny, zobacz jakie ma "włoski" na głowie. Fuj!

 

 

Pops

Pops, to najbardziej grudkowaty, krostkowaty zrzęda z Fungusów. Jest zawsze w złym nastroju, bo próbuje wycisnąć swoje własne pryszcze! Niewiele moze zrobić, bo nawet jego pryszcze mają swoje pryszcze, taka już jego uroda. Mydło też nic nie wskóra.

 

 

Abseth

Dentyści go nienawidzą, podobnie jak Bio Bustarsi! Nie zobaczysz, jak się często uśmiecha i zdecydowanie nie proś go, aby do selfie powiedział "cheeese". Abseth broni się kamieniem nazębnym, zmieniając zęby w brązowe i żółte!

 

 

Harrytosis

Harrytosis (Harry dla przyjaciół, ale nie ich tak naprawdę), to prawdziwy fan halitozy. Najlepiej się czuje w otoczeniu cuchnących produktów, jak czosnek, cebulka i wiele innych! Ostrzegamy, jeśli chcesz go złapać zatkaj nos!*
*)Figurki nie pachną.

 

 

Pinky

Miej go na oku! Pinky to wizja złośliwości. Gdy niefortunnie zatrzesz oko, to Pinky jest sprawcą wszystkich kłopotów. Rzeczywiście mieszka w brwiach, ale od czasu do czasu wymyka się w kierunku oka, szukając kawałków kurzu do pożarcia!