Kim są te super ohydne, super lepkie potworki? Skąd przybyły?
Co musisz wiedzieć, aby je znaleźć?

Zapraszamy do zbierania informacji, danych i zdjęć wszystkich Fungusów! Z 7 różnych szczepów jest aż 100 różnych Fungusów do zebrania. Najpierw musisz zaopatrzyć się w niezbędną wiedzę, aby móc je znaleźć i złapać!

Rodzaje Fungusów:
 Normalny   Radioaktywny   Obrzydliwy

Szlamiaki

Szlamiaki

Najbardziej lepkie, ohydne, śliskie Fungusy ze wszystkich. Lubią ukrywać się w różnych wilgotnych miejscach. Polowanie na nie może być niebezpieczne, a jeśli go złapiesz, uważaj, możesz zostać mokry! Albo, jeśli go złapiesz, może się łatwo wyślizgnąć!

Spotkaj wszystkie >

Digitale

Digitale

Ci technologiczni tyrani są bardzo inteligentne i znają najlepsze miejsca do ukrycia. Przed tym jak Bio Bustersi je ściągnęli, pełzały po stronach www. Teraz chowają się w cyfrowych zakamarkach, więc następnym razem, gdy włączysz telewizor, komputer lub telefon, możesz zobaczyć jak pełzają po Twoim ekranie!

Spotkaj wszystkie >

Tropikalne

Tropikalne

Dżungle, lasy deszczowe, jaskinie, a nawet dzikie zwierzęta, to są miejsca w których chowają się Tropikalne Fungusy. Pochodzą z różnych odległych miejsc i są najbardziej „toksyczne”*! Atak jest najlepszą formą obrony, więc jeśli będziesz próbował je złapać, bądź ostrożny!
*)Figurki Fungus Amungus są bezpieczne, nie są toksyczne.

Spotkaj wszystkie >

Dzikusy

Dzikusy

Jeśli pójdziesz dziś do lasu, możesz spotkać Fungusową niespodziankę! Dzikusy to mistrzowie kamuflażu. Ukrywają się w spleśniałych, zgniłych drzewach i roślinach, gdzie kamuflują się nad wyraz dobrze. Świetnie im to wychodzi, bo nie są najszybkie, więc wolą spędzać czas ukrywając się w błocie lub w gnijących pniakach!

Spotkaj wszystkie >

Ciałojadki

Ciałojadki

To najbardziej uciążliwe i psotne Fungusy. Co sprawia, że są takimi natrętnymi szkodnikami? Śledzą ludzi, jak brzydki zapach, próbując uczynić tyle problemów ile wlezie. A najgorsze jest to, że są trudne do wykrycia, bo mogą ukrywać się tuż pod nosem…dosłownie!

Spotkaj wszystkie >

Smakosze

Smakosze

Czy kiedykolwiek przyglądałeś się tylnej części swojej lodówki, lub oglądałeś w środku pudełko na kanapkę? W tego typu miejscach gniją Smakosze. Uwielbiają się tam ukrywać. To najbardziej „śmierdzące”* i zgniłe stworzenia i pewnie z tego powodu nie będziesz chciał ich w ogóle znaleźć. Jeśli już złapiesz, upewnij się, że schwytałeś je do szczelnego pojemnika.
*) Figurki Fungus Amungus są bezzapachowe.

Spotkaj wszystkie >

Przyjacielskie

Przyjacielskie

Są najlepsze z tej psotnej bandy! Starają się rozprzestrzenić swe „dobre bakterie” na całym świecie. Problem polega na tym, że nie są zbyt sprytne i mogą być zbyt przyjacielskie. Gdy zobaczą Bio Bustera, od razu chcą go przytulić. A to nie jest zbyt mądre posunięcie, bo mogą być złapane.

Spotkaj wszystkie >